Hogwartsskolen - Kom og hver elev på Hogwarts online!
 
IndeksPortalFAQTilmeldLogin

Share | 
 

 Rachel Rocha

Go down 
ForfatterBesked
Rachel Rocha
Journalist
avatar

Antal indlæg : 29
Kollegie Points : 75
Oprettet : 19/06/12
URL Alder : 18
Kollegium : Ravenclaw - Årgang 1

IndlægEmne: Rachel Rocha   Fre jun 22, 2012 3:08 am




Lad venligt være mere at kopiere mine billeder, da jeg har brugt en del tid på den *At skabe sig*
Teksten er skrevet af mig, så du bedes også holde dine beskidte fingre væk fra den
Jeg er tit frisk på et emne, men det er dog ikke altid så brok dig ikke
Ingen venneanmodninger før vi har skrevet meget sammen, eller emnet godt nok til at kende hinanden. Hvis du sender en venneanmodning før dette er sket, vil jeg bare afvise den
Jeg hjælper også gerne med billeder, men du må dog kunne forstå hvis ikke lige jeg har tiden.


Person | Spencer
Grund | Hun er bare god!
Humør | Glad!
Grund | Mit logo kom i Eagles News! < 3
Tanke | Hvorfor er 7-ellevens chokoladecroissanter så dyre? O.o
Grund | Jeg spise dem i dag, og synes bare de var mega dyre! D:
Gode ting | Min kakao og min chokoladecroissant!
Dårlige ting | Det regner! -.-'



Name | Rachel Alexandra Rocha
Nicknames | Rach & RacRac
Signature | R.A. Rocha
Age | 11 years old
Born | 06.10.2001
School Year | Year 1
College | Ravenclaw
Work | Journalist for 'Ordkløveren'
Status | Single
Feelings | None
The best guy |
The best chick |



År 1 |
Fantastisk | 5 gange
Over mine forventninger | 0 gange
Godt gået | 0 gange
Du kunne have gjort det bedre | 0 gange
Ærgerligt | 0 gange
Under mine forventninger | 0 gange
Lutter øre | 0 gange



Tekst kommer…



Tekst kommer…



Tekst kommer…



Tekst kommer når Rachel har fået nogle venner…





Sidst rettet af Rachel Rocha Lør jun 23, 2012 1:43 am, rettet i alt 7 gange
Tilbage til toppen Go down
Kimberly Chanel
Administrator
avatar

Antal indlæg : 32
Kollegie Points : 2
Oprettet : 13/06/12
Kollegium : Ravenclaw

IndlægEmne: Re: Rachel Rocha   Fre jun 22, 2012 4:11 am

WAOW! SE LIGE DEN PROFIL! *Hopper op og ned*
Den er jo fantastisk!!!
LIKE HERFRA! :O
Tilbage til toppen Go down
Rachel Rocha
Journalist
avatar

Antal indlæg : 29
Kollegie Points : 75
Oprettet : 19/06/12
URL Alder : 18
Kollegium : Ravenclaw - Årgang 1

IndlægEmne: Re: Rachel Rocha   Fre jun 22, 2012 4:17 am

Kimberly Chanel skrev:
WAOW! SE LIGE DEN PROFIL! *Hopper op og ned*
Den er jo fantastisk!!!
LIKE HERFRA! :O

IH, tusind tak!
Jeg er nu også vild med din!
Tilbage til toppen Go down
Logan Carter
Lærer
avatar

Antal indlæg : 41
Kollegie Points : 0
Oprettet : 15/06/12
Kollegium : Slytherin

IndlægEmne: Re: Rachel Rocha   Fre jun 22, 2012 10:24 pm

Også et like herfra!
Fantasisk profil!
Tilbage til toppen Go down
Rachel Rocha
Journalist
avatar

Antal indlæg : 29
Kollegie Points : 75
Oprettet : 19/06/12
URL Alder : 18
Kollegium : Ravenclaw - Årgang 1

IndlægEmne: Re: Rachel Rocha   Lør jun 23, 2012 1:41 am

Logan Carter skrev:
Også et like herfra!
Fantasisk profil!

Tak, Logan! Sikke en ros man får!
Tilbage til toppen Go down
Daphne C. Lorraine
Overhoved
avatar

Antal indlæg : 58
Kollegie Points : 4
Oprettet : 04/06/12
URL Alder : 30
Kollegium : Slytherin

IndlægEmne: Re: Rachel Rocha   Lør jun 23, 2012 1:55 am

Nu kommer jeg også lige og roser din profil!
Smuk, det er den altså!
Tilbage til toppen Go down
Rachel Rocha
Journalist
avatar

Antal indlæg : 29
Kollegie Points : 75
Oprettet : 19/06/12
URL Alder : 18
Kollegium : Ravenclaw - Årgang 1

IndlægEmne: Re: Rachel Rocha   Lør jun 23, 2012 3:21 am

Daphne C. Lorraine skrev:
Nu kommer jeg også lige og roser din profil!
Smuk, det er den altså!

IIH tak!
Tilbage til toppen Go down
Lucy Roselina Jefferson
Overhoved
avatar

Antal indlæg : 74
Kollegie Points : 0
Oprettet : 06/06/12
URL Alder : 22
Kollegium : Hogwarts

IndlægEmne: Re: Rachel Rocha   Lør jun 23, 2012 6:27 am

Hold da op O.o
Intet under du er blevet designer på siden. Du er jo helt fantastisk til at lave profiler:)
Racheeeeeeel! Vi er gode venner ikke?;)
Tilbage til toppen Go down
Rachel Rocha
Journalist
avatar

Antal indlæg : 29
Kollegie Points : 75
Oprettet : 19/06/12
URL Alder : 18
Kollegium : Ravenclaw - Årgang 1

IndlægEmne: Re: Rachel Rocha   Lør jun 23, 2012 8:42 am

Lucy Roselina Jefferson skrev:
Hold da op O.o
Intet under du er blevet designer på siden. Du er jo helt fantastisk til at lave profiler:)
Racheeeeeeel! Vi er gode venner ikke?;)
Haha! Jeg er smigret!!!! :*
Vi kunne jo emne?
Tilbage til toppen Go down
Lucy Roselina Jefferson
Overhoved
avatar

Antal indlæg : 74
Kollegie Points : 0
Oprettet : 06/06/12
URL Alder : 22
Kollegium : Hogwarts

IndlægEmne: Re: Rachel Rocha   Lør jun 23, 2012 8:39 pm

Godt^^
Jeg prøvede bare at få dig til at lave min profil xD
Men klart!:)
Tilbage til toppen Go down
Rachel Rocha
Journalist
avatar

Antal indlæg : 29
Kollegie Points : 75
Oprettet : 19/06/12
URL Alder : 18
Kollegium : Ravenclaw - Årgang 1

IndlægEmne: Re: Rachel Rocha   Lør jun 23, 2012 8:42 pm

Jeg kan godt lave den, hvis du ønsker.
Tilbage til toppen Go down
Lucy Roselina Jefferson
Overhoved
avatar

Antal indlæg : 74
Kollegie Points : 0
Oprettet : 06/06/12
URL Alder : 22
Kollegium : Hogwarts

IndlægEmne: Re: Rachel Rocha   Lør jun 23, 2012 8:45 pm

Jeg vil lige se om jeg ikke selv kan lave en flot en først^^
Ja, jeg er meget misvisende xD
Tilbage til toppen Go down
Sponsored content




IndlægEmne: Re: Rachel Rocha   

Tilbage til toppen Go down
 
Rachel Rocha
Tilbage til toppen 
Side 1 af 1

Permissions in this forum:Du kan ikke besvare indlæg i dette forum
Hogwartsskolen :: Profiler :: Profil-
Gå til: